putlockerworld.com

JESC National Selection Round songs

By

Armenian national selection round songs for Junior Eurovision Song Contest. Enjoy:)

Razmik Aghajanyan “Vor lini”

Razmik Aghajanyan “Let be”

[audio:/jesc2010/01 Track 1.mp3]
“Aliqner” group “Qami”

“Aliqner” group “Wind”

[audio:/jesc2010/02 Track 2.mp3]
Vladimir Arzumanyan “Mama”

Vladimir Arzumanyan “Mama”

[audio:/jesc2010/Mama(New Version).mp3]
Nonna Avagyan “Poqreri ton”

Nonna Avagyan “Junior Celebration”

[audio:/jesc2010/04 Track 4.mp3]
Ara Balayan “Hrashqneri ashxarhamas”

Ara Balayan “Land of Miracles”

[audio:/jesc2010/Imerg.MP3]
Mane Bareghamyan “Qez het im erg”

Mane Bareghamyan “With You, My Song”

[audio:/jesc2010/06 Track 6.mp3]
Anzhelika Barseghyan “Voghjuyn”

Anzhelika Barseghyan “Hello”

[audio:/jesc2010/07 Track 7.mp3]
Vergine Bekchyan “Charachchin”

Vergine Bekchyan “Naughty”

[audio:/jesc2010/08 Track 8.mp3]
“Do-Re-Mi” band “Pop Star”

“Do-Re-Mi” band “Pop Star”
[audio:/jesc2010/Popstar.mp3]

Meri Grigoryan “Bemn im teghn e”

Meri Grigoryan “Stage is My Place”

[audio:/jesc2010/12 Track 12.mp3]
Vahagn Grigoryan “Vrum-vrum”

Vahagn Grigoryan “Vrum-vrum”

[audio:/jesc2010/13 Track 13.mp3]
Heghine Hayrapetyan “Im poqrik enkere”

Heghine Hayrapetyan “My Little Friend”

[audio:/jesc2010/14 Track 14.mp3]
Mariam Karapetyan “Khaghaghutyan koch”

Mariam Karapetyan “Call For Peace”

[audio:/jesc2010/15 Track 15.mp3]
Erna Maruqyan “Heqiatayin qaghaq”

Erna Maruqyan “Fairy-tale Town”

[audio:/jesc2010/16 Track 16.mp3]
Zinaida Meliqyan and Karina “Erazanq”

Zinaida Meliqyan and Karina “Dream”

[audio:/jesc2010/17 Track 17.mp3]
Anush Melqonyan “Aghjikneri molorake”

Anush Melqonyan “Girls Planet”

[audio:/jesc2010/Aghjikneri Molorake.mp3]
Hayk Melqonyan “Im erkir Hayastan”

Hayk Melqonyan “My land Armenia”

[audio:/jesc2010/Im Erkir Hayastan.MP3]
Ninela “Chalo shunik”

Ninela “Chalo Doggie”

[audio:/jesc2010/21 Track 21.mp3]
Anahit Sahakyan “Molorake dzaynakcum e mez”

Anahit Sahakyan “Planet Sings With Us”

[audio:/jesc2010/22 Track 22.mp3]
Inessa Sahakyan “Ari indz het”

Inessa Sahakyan “Come With Me”

[audio:/jesc2010/23 Track 23.mp3]
“Zangak” group “Evratesil”

“Zangak” group “Eurovision”

[audio:/jesc2010/24 Track 24.mp3]

Dalita – “Jraharsi erge”

Dalita – “Mermaid song”

[audio:/jesc2010/Dalita.mp3]

Minasyan Masis – “Ergeq indz het”

Minasyan Masis – “Sing with me”

[audio:/jesc2010/Minasyan Masis-Ergeq indz het – 02 – Track 2+.mp3]

Lidushik & Meri Grigoryan- “Hay Arev”

Lidushik & Meri Grigoryan – “Hi Sun”

[audio:/jesc2010/Lidushik.mp3]

“Ekeq Ergenq” group “Hamakargich”

“Ekeq Ergenq” group “Computer”

[audio:/jesc2010/Hamakargich.MP3]

  • Share this post:
  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
Junior ESC, National, News|11.08.2010 10:46 am